• یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

بازدید شهردار یزد از پروژه های عمرانی سطح شهر

بازدید شهردار یزد از پروژه های عمرانی سطح شهر

جمال الدین عزیزی شهردار یزد صبح روز دوشنبه بیست و هفتم خرداد ماه به همراه معاونین و رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری یزد از پروژه های عمرانی سطح شهر بازدید نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، جمال الدین عزیزی صبح روز دوشنبه بیست و هفتم خرداد ماه به همراه معاونین و رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری یزد از پروژه های عمرانی سطح شهر بازدید نمود.

شهردار یزد در این بازید گفت: زیر گذر مهرآوران که دسترسی شهروندان را به جاده کنارگذر، نمایشگاه بین المللی و میدان مرکزی میوه و تره بار را تسهیل می کند در آینده ای نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

عزیزی همچنین با حضور در تقاطع شهدای محراب ضمن بازدید از پیشرفت فیزیکی پروژه، بر لزوم تسریع در اصلاح هندسی این تقاطع تأکید نمود.

در این بازدید محمود دهقان معاون امور زیر بنایی و حمل و نقل شهری، سید علی مشتاقیون معاون مالی و اقتصادی، مجتبی فرهمند معاون شهرسازی و معماری و امین خبیری رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری وی را همراهی نمودند.

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 62 بازدید