• یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

پیام تبریک شهردار یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

پیام تبریک شهردار یزد به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

شهردار شهر جهانی یزد در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به جامعه ورزش و جوانان استان تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - جمال الدین عزیزی شهردار شهر جهانی یزد در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به جامعه ورزش و جوانان استان تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

ورزش، به عنوان عنصری ارزشمند و پر اهمیت در زندگی امروزی محسوب می شود و می تواند ضامن شادابی و سلامتی جسم و روح باشد، آدمی برای رسیدن به کمال در مسیر الهی نیاز به تقویت و تربیت توأمان روح با جسم دارد و ورزش نقطه عطفی در جهت تبیین مسیری روشن و آینده ای پرفروغ برای جوانان غیور، فرهیخته، مؤمن و انقلابی استان یزد است.

جوانان شهر جهانی یزد نیازمند شادابی و حمایت در حوزه ورزش هستند و شادابی ورزشی در کنار شادابی فرهنگی می تواند شادابی اجتماعی را رقم بزند.

بی شک امروز مسئولیتی خطیر متوجه جامعه ورزش است و تمامی مسئولان و دست اندرکاران در عرصه ورزش می بایست برای توسعه، رشد و سرلوحه قراردادن الگوهای انسانیت و منش پهلوانی گام بر دارند.

ورزش عرصه توقف ناپذیری است که برای آن حد و مرزی به لحاظ توسعه و پیشرفت وجود ندارد و باید در فتح قله های رشد بکوشیم.

اینجانب ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به تمامی فعالان این عرصه در سطح استان و آرزوی توفیق از درگاه ایزد منان برای ورزشکاران یزدی در عرصه های ملی و بین المللی، امیدوارم بتوانیم با حمایت های مادی و معنوی شاهد رشد و پیشرفت ورزش خصوصاً ورزش همگانی در شهر جهانی یزد باشیم.

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 62 بازدید