نشست ترویج فرهنگ حمایت و مصرف کالای مرغوب ایرانی برگزار شد

نشست ترویج فرهنگ حمایت و مصرف کالای مرغوب ایرانی برگزار شد


نشست ترویج فرهنگ حمایت و مصرف کالای مرغوب ایرانی برگزار شد

در نشست مشترک رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بر ترویج فرهنگ حمایت و مصرف کالای مرغوب ایرانی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد – عباس ملازینلی در نشست مشترک ترویج فرهنگ حمایت و مصرف کالای مرغوب ایرانی که روز سه شنبه چهاردهم آبان ماه برگزار شد با محمد حسین امامی دبير كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان دیدار و گفتگو کرد.
امامی در این دیدار با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی، عنوان داشت: اینک اثرات منفی قاچاق و ارز بر هیچ کس پوشیده نیست و مردم نیز بدان آگاهی دارند، اما این حمایت از کالای ایرانی باید به عنوان یک فرهنگ جای خود را بیش از پیش در بین خانواده های ایرانی باز کند.
دبير كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان يزد افزود: البته مصرف کالای با کیفیت و مرغوب ایرانی نیز باید در اولویت مصرف کنندگان قرار گیرد تا تولیدکنندگان نیز نسبت به افزایش کیفیت تولیدات خود تمام تلاش خود را به کار گیرند، افزایش کیفیت تولیدات و حمایت جامعه از این محصولات نیازمند یک اقدام گسترده فرهنگی است.
در این نشست پیرامون افزایش همکاری كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد نسبت به افزایش تولید و نشر محتوا در جهت فرهنگ سازی حمایت از تولیدات ملی به ویژه کالاهای تولید شده در یزد، بحث و تبادل نظر شد.