• یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد عنوان کرد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد عنوان کرد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد دانست و میزان آتش‌سوزی‌ عمدی در طی 6 ماه را ۱۵۸ مورد اعلام کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – محمد رضا رحیمی گفت: در نیمه اول سال جاری شهر یزد ۱۵۸ مورد آتش‌سوزی‌ عمدی رخ داده است.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با اشاره به ثبت ۸۶۶ حریق در شش ماهه اول امسال، افزود: حریق‌های اتفاق افتاده طی این مدت بیشتر مربوط به بخش مسکونی بوده که ۱۶۴ مورد را شامل شده است.

وی در مورد سایر موارد آتش‌سوزی، تصریح کرد: بخش تجاری ۳۶ مورد، مراکز صنفی حرفهای مانند تعمیرات خودرو و صافکاری‌ها ۲۳ مورد و بخش صنعتی نیز ۲۳ مورد از آتش‌سوزی‌های شهر را در این مدت به خود اختصاص داده‌اند.

رحیمی عمدهترین دلایل حریق‌های روی داده در این شهر را بی‌احتیاطی و سهل‌انگاری با ۱۹۴ مورد عنوان کرد و گفت: آتش‌سوزی‌های عامدانه و با سوء‌نیت دومین دلیل عمده آتش‌سوزی‌های شهر یزد در شش ماهه اول امسال محسوب می‌شود که  ۱۵۸ مورد از حریق‌های شهر را به خود اختصاص داده است.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ۲۴ مورد از حریق‌های یزد را ناشی از اشتباه و بی‌دقتی افراد مطلع از خطر آتش‌سوزی و ۲۸ مورد دیگر را نیز مربوط به عدم آگاهی عنوان کرد.

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 62 بازدید