• یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

شهردار یزد عمده هدف مدیریت شهری را ایجاد رفاه، آسایش و آرامش برای شهروندان عنوان کرد

شهردار یزد عمده هدف مدیریت شهری را ایجاد رفاه، آسایش و آرامش برای شهروندان عنوان کرد

شهردار شهر جهانی یزد در جریان بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر گفت: هدف عمده مدیریت شهری، اعم از شورا و شهرداری، ایجاد رفاه، آسایش و آرامش برای شهروندان است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در بازدید میدانی از پروژه های عمرانی سطح مناطق دو و چهار شهرداری یزد با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی، رفاه وآرامش مردم را جزء ضروری ترین اهداف شهرداری بر شمرد و ایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح مناطق را از مؤلفه‌های ایجاد شهری زیبا و مدرن دانست.

شهردار یزد اجرای پروژه های عمرانی به خصوص طرح هدایت و جمع آوری آب های سطحی را خوب توصیف کرد و بر تسریع در اتمام پروژه‌ها تاکید نمود.

در این بازدید میدانی که صالحیان معاون خدمات شهری، کشفی و مشایخی مدیران مناطق دو و چهار شهرداری و همچنین میرجلیلی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد حضور داشتند، از پروژه های دفع آب های سطحی، روکش آسفالت خیابان غدیر، زیرگذر شهدای اصناف، زیرسازی و آسفالت ادامه بلوار علامه جعفری بازدید بعمل آمد. 

گزارش تصویری را از اینجا ببینید

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 62 بازدید