مجتبی فرهمند : سازمان ساماندهی مشاغل شهری از جمله سازمانهای پردرآمد و پرمنفعت برای شهرداری یزد است

شناسه : 91590198

مجتبی فرهمند : سازمان ساماندهی مشاغل شهری از جمله سازمانهای پردرآمد و پرمنفعت برای شهرداری یزد است

مچتبی فرهمند شهردار منتخب نیز از همت و توجه سازمان به مباحث مهم اساسنامه تقدیر نمود و این روحیه کارکرد سازمان را از جمله سازمانهای پرانگیزه برای فعالیت و ادامه کار برشمرد و افزود : در مباحث مطرح شده، کارشناسی و جدیت لازمی را دیدم که این از جمله نکاتی است که حائز اهمیت بسیار است

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد در این نشست محمد رضا دشتی رئیس سازمان به بیان اهداف تعیین شده در هئیت مدیره پرداخت و افزود سازمان گام های بزرگی را در زمینه ایجاد بازارهای تخصصی در سطح شهر یزد برداشته است بگونه ای که 3 شیوه نامه اجرائی بازار ضمن تهیه لایحه در مراحل قانونی برای تصویب در شورای اسلامی شهر میباشد .

دشتی با بیان اینکه نگاه ویژه به مشاغل شهری سطح شهر یزد از دیگر موارد مورد نظر و فعالیت سازمان در سه سطح برنامه کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت است است گفت : طرح توسعه شهرک مشاغل آنهم با رویکرد خروج مشاغل مزاحم از مسیر گردشگری و بافت تاریخی از اولویت های سازمان میباشد که در صورت اختصاص زمین در این خصوص شروع بکار آن به صورت اجرائی رقم خواهد خورد .

دشتی با بیان اهداف در زمینه میدان مرکزی به ایجاد طرح توسعه میدان و ایجاد بازار گل و گیاه در جنب میدان مرکزی پرداخت و با اشاره به طرح دسترسی میدان مرکزی ، خواهان توجه شهرداری به این موضوع گردید.

 

مچتبی فرهمند شهردار منتخب نیز از همت و توجه سازمان به مباحث مهم اساسنامه تقدیر نمود و این روحیه کارکرد سازمان را از جمله سازمانهای پرانگیزه برای فعالیت و ادامه کار برشمرد و افزود : در مباحث مطرح شده، کارشناسی و جدیت لازمی را دیدم که این از جمله نکاتی است که حائز اهمیت بسیار است .

فرهمند با مهم خواندن مسائل مربوط به مشاغل شهری ، حمایت و پشتیبانی خود را از طرح توسعه و انتقال مشاغل مزاحم سطح شهر را ابراز داشت .

در پایان فرهمند در خصوص توجه سازمان به صنایع آلاینده و همکاری با اداره کل محیط زیست در شناسایی آنها و اعمال مقررات قانونی تاکید نمود

 

 

.

آدرس کوتاه :