اولین جشنواره خانوادگی آئین های زمستانی در میدان مرکزی میوه وتره بار شهرداری یزد برگزار شد

شناسه : 90671516

اولین جشنواره خانوادگی آئین های زمستانی در میدان مرکزی میوه وتره بار شهرداری یزد برگزار شد

اولین جشنواره خانوادگی آئین های زمستانی میدان مرکزی میوه وتره بار شهرداری یزد

به منظور معرفی هرچه بیشتر میدان مرکزی میوه وتره بار شهرداری یزد به عنوان یک بنگاه اقتصادی در استان یزد ، اولین جشنواره خانوادگی آئین های زمستانی در میدان مرکزی میوه و تره بارشهرداری یزد به مدت یک روز برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد ابوالقاسم ابوالحسنی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی هدف از برگزاری این جشنواره ، برند سازی و معرفی میدان میوه وتره بار مرکزی به عموم همشهریان می باشد .

وی افزود : جشنواره زمستانی با رویکرد نشاط شهروندی و با برنامه های مختلفی همچون مسابقات هیجانی و پخت سیب کلوخ و ... برگزار گردید

 

وی اضافه کرد با توجه به آب و هوای مناسب و قابل پیش بینی ، این جشنواره در این تاریخ برگزار گردید که امیدواریم هرسال با مشارکت عموم مردم ونهاد ها و شهروندان علاقه مند باشکوهتر برگزار گردد.

ابوالحسنی رئیس سازمان افزود با برنامه های پیش رو سازمان در سال آینده شاهد رونق و شکوفایی این مجموعه اقتصادی خواهیم بود که ایجاد بازار مرکز گل و گیاه استان و ایجاد بازار مرکزی آبزیان و مرغ و طیور و فرآورده های پروتئینی در این مجموعه از جمله مواردی است که به شهروندان خدمات رسانی خواهند داشت

 

 

 

 

 

.

آدرس کوتاه :