بازار گل و گیاه ، سرمایه گذاری جدید در قطب سرمایه گذاری میدان مرکزی

شناسه : 91976086

بازار گل و گیاه ، سرمایه گذاری جدید در قطب سرمایه گذاری میدان مرکزی

دشتی با اشاره به موقعیت جغرافیایی قرار گرفته میدان مرکزی در کنار بیشترین جمعیت شهری در مرکز شهر یزد گفت : مهمترین نکته در رونق میدان مرکزی ایجاد دسترسی امن در این مجموعه میباشد و خوشحالیم که امروز با همت و جدیت طی 3 مرحله این دسترسی ایجاد خواهد گردید و اولین مرحله احداث میدان و حذف نقاط خطرساز است

در نشستی که با سرمایه گذاران بازار گل و گیاه کشور برگزار شد ویژگی های میدان مرکزی میوه وتره بار و شکل سرمایه گذاری بررسی گردید . سرمایه گذاران بازار گل و گیاه مصمم برای ایجاد بازار در این مجموعه اقتصادی هستند .

 

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد : توسعه میدان مرکزی در راه اندازی فازهای چندگانه اقتصادی خواسته اصلی مجموعه شهرداری و یکی از دغدغه های اصلی سازمان می باشد .

" در نشستی صمیمانه که با حضور سرمایه گذاران بازار گل و گیاه برگزار شد موارد مطرح و خواسته های سرمایه گذاران بررسی گردید . در این نشست برخی از سرمایه گذاران به بیان تجربیات و مشکلات خود در سرمایه گذاری در دیکر استانها پرداختند و خواستار توجه بیشتر شهرداری یزد به آنان گردیدند "

محمد رضا دشتی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهردای یزدر این جلسه با بیان اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد به گرمی پذیرای سرمایه گذار بخش خصوصی است افزود : سرمایه گذاری بخش خصوصی در میدان مرکزی شهرداری یزد با ارزش افزوده که در آینده نه چندان دور شاهد آن خواهیم بود باعث افزایش بهره وری ورشد سرمایه اولیه خواهد شد .

 

دشتی با اشاره به موقعیت جغرافیایی قرار گرفته میدان مرکزی در کنار بیشترین جمعیت شهری در مرکز شهر یزد گفت : مهمترین نکته در رونق میدان مرکزی ایجاد دسترسی امن در این مجموعه میباشد و خوشحالیم که امروز با همت و جدیت طی 3 مرحله این دسترسی ایجاد خواهد گردید و اولین مرحله احداث میدان و حذف نقاط خطرساز است که بزودی شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود .

 

محمدرضا دشتی با بیان اینکه قطعا در آینده شاهد تحولات خوبی در میدان مرکزی خواهیم بود افزود : صمیمانه و با هدف تعالی ، همراهی لازم با سرمایه گذاران در این خصوص را خواهیم داشت .

 

 

 

.

 

آدرس کوتاه :