شناسایی زمینه‌های همکاری سازمان ساماندهی مشاغل و اتحادیه صنف تراشکار یزد

شناسه : 93659506

شناسایی زمینه‌های همکاری سازمان ساماندهی مشاغل و اتحادیه صنف تراشکار یزد

محمد رضا دشتی گفت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد با فعال سازی ظرفیت های قانونی، اقدامات محیطی و حرکت به سمت ایجاد شهرک های تخصصی با همکاری اصناف مختلف ساماندهی مشاغل را آغاز کرده و گام به گام اقداماتی اجرایی در این راستا صورت می گیرد.

در دیدار اتحادیه صنف تراشکار و ریخته گر یزد با رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری  زمینه های ساماندهی فعالان شغلی این گروه و ابعاد ایجاد شهرک تخصصی در این زمینه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد، نشست هم اندیشی اعضای اتحادیه صنف تراشکار و ریخته‌گر یزد با رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری در موضوعات  بررسی وضعیت فعلی این مشاغل در سطح شهر و زمینه‌های ساماندهی از جمله ایجاد شهرک تخصصی برگزار و ابعاد مختلف این موضوع مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد در این جلسه بیان کرد: مشاغلی که برای خدمت به شهروندان و پیشبرد امور جاری شهر به وجود آمده اند اگر خارج از ضوابط شهری عمل کنند می توانند به عملی بر خلاف آرامش شهروندان تبدیل شوند.
« محمدرضا دشتی» افزود: نگاه اتحادیه و صنف تراشکار و ریخته گر یزد به این موضوع و با هدف ساماندهی مشاغل این گروه صنفی در فضای مناسب بسیار ارزشمند است و امیداوریم با بررسی های کارشناسی و اقدامات دو جابنه بتوانیم در این مسیر گام های موثری برداشت.
دشتی گفت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد با فعال سازی ظرفیت های قانونی، اقدامات محیطی و حرکت به سمت ایجاد شهرک های تخصصی با همکاری اصناف مختلف ساماندهی مشاغل را آغاز کرده و گام به گام اقداماتی اجرایی در این راستا صورت می گیرد.
اعضای اتحادیه صنف تراشکار و ریخته گر یزد نیز در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت مشاغل زیرمجموعه این صنف و دغدغه‌های پیش رو ، نسبت به ساماندهی مشاغل با اقدامات زیرساختی و مداوم اعلام آمادگی کرد.
 
آدرس کوتاه :