توسعه شهرک مشاغل فنی یزد با همکاری دستگاه‌های اجرایی

شناسه : 93680176

توسعه شهرک مشاغل فنی یزد با همکاری دستگاه‌های اجرایی

فرماندار یزد در بازدید از قسمت‌های مختلف شهرک مشاغل فنی یزد،این شهرک را یکی از اقدامات موثر در ساماندهی مشاغل شهری دانست و بر توسعه آن با همراهی دستگاه‌های اجرایی مرتبط تاکید کرد.

به‌گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد، «سید محمد رستگاری» فرماندار یزد از شهرک مشاغل فنی و روند  پروژه ساخت مسجد این شهرک بازدید و در جریان سایر فعالیت‌های  تخصصی این حوزه قرار گرفت.

رستگاری در این بازدید با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته برای ساماندهی مشاغل شهر یزد بر توسعه شهرک مشاغل فنی با همکاری و هم افزایی دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

در بازدید فرماندار یزد از شهرک مشاغل فنی،،« محمدرضا دشتی» رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد به شرح اقدامات صورت گرفته از جمله طرح توسعه در این شهرک و سایر برنامه‌های سازمان ساماندهی مشاغل شهری در ایجاد شهرک‌های تخصصی پرداخت.

گفتنی است چندی پیش عملیات اجرایی شهرک‌های تخصصی صنایع چوب و سنگ شهر یزد نیز با حضور «مهدی جمالی نژاد» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در راستای ساماندهی مشاغل شهری و توسعه ظرفیت‌های اقتصادی و شغلی آغاز شد..

آدرس کوتاه :