تاکید مدیر کل دامپزشکی بر استقرار واحدهای توزیع آبزیان در میدان مرکزی میوه و تره بار

شناسه : 93330731

تاکید مدیر کل دامپزشکی بر استقرار واحدهای توزیع آبزیان در میدان مرکزی میوه و تره بار

مدیر کل دامپزشکی استان به همراه رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد از مجموعه سایت آبزیان در میدان مرکزی میوه وتره بار شهر یزد بازدید و ابعاد مختلف این سایت مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان در این بازدید که با حضور «علی فاتحی نیا» مدیرکل دامپزشکی استان به همراه تعدادی از کارشناسان صورت گرفت، فاتحی نیا ضمن ابراز خشنودی از اقدامات و حمایت های صورت گرفته توسط شهرداری گفت:

 

توزیع آبزیان و رصد ونظارت بر فعالیت های این حوزه یکی از دغدغه های اصلی اداره کل دامپزشکی است که با ایجاد یک پایانه با شرایط خاص و رعایت ضوابط بهداشتی و نظارت فنی ، امر نظارت و برخورد سریع با متخلفین توزیعی در سطح شهر تسهیل می شود.

 

فاتحی نیا در ادامه بر  اهمیت و جدیت در نظارت اشاره و افزود: در اجرای این پروژه در هر زمینه که لازم به همکاری و تسهیلگری باشد، اداره کل دامپزشکی آمادگی همکاری در این خصوص را دارد.

 

 «محمد رضا دشتی» رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد نیز با تاکید بر آمادگی سازمان جهت بستر سازی مناسب جهت دیگر اقدامات بنیادین با همکاری اداره کل دامپزشکی افزود : ایجاد فضای مناسب برای بازارچه آبزیان ، تسهیل در واگذاری واحدهای در نظر گرفته شده و بستر سازی مناسب جهت خروج فاضلاب سطحی و دفعی این واحد ها از جمله اقدامات اثرگذار و صورت گرفته شهرداری تاکنون است.

 

شایان ذکر است سایت آبزیان میدان مرکزی شهرداری یزد دارای 17 واحد واگذار شده جهت استقرار و پایانه ورودی آبزیان در استان یزد خواهد بود.

آدرس کوتاه :