بازدید فرماندار یزد از اجرای طرح خروج دام و طیور از محله صدر آباد و مناطق همجوار

شناسه : 93558399

بازدید فرماندار یزد از اجرای طرح خروج دام و طیور از محله صدر آباد و مناطق همجوار

« سیدمحمدرستگاری» فرماندار یزد با همراهی مدیرکل دامپزشکی استان و رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد از محله صدرآباد و فرآیند اجرای طرح خروج نگهدارندگان دام و طیور از مناطق مسکونی شهر بازدید کرد

فرماندار یزد در  بازدید از اجرای طرح خروج نگهدارندگان دام و طیور و پاکسازی مناطق مسکونی شهر یزد ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته با محوریت سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری یزد بر تداوم این برنامه و توجه به حرکت در مسیر رضایت شهروندان تاکید کرد.

« سیدمحمدرستگاری» فرماندار یزد  با  همراهی  مدیرکل دامپزشکی استان و رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد از محله صدرآباد و  فرآیند اجرای طرح خروج نگهدارندگان دام و طیور از مناطق مسکونی شهر بازدید کرد.

در این بازدید «محمدرضا دشتی» رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد هم افزایی دستگاه های مرتبط در اجرای این طرح را بسیار ارزشمند دانست  و بیان کرد: اجرای این طرح علاوه بر آرامش شهری ارزش افزوده امنیتی، فرهنگی و اجتماعی نیز برای شهر به همراه دارد.

گفتنی است اجرای طرح خروج نگهدارندگان دام و طیور از مناطق مسکونی پس از اطلاع رسانی و اعلام زمان تعیین شده برای خروج و دام و طیور از 26 مردادماه آغاز شده و هرگونه فعالیت غیر مجاز در این زمینه با دستور مقامات قضایی پلمپ شده است.

در مرحله پایش نیز بر محل های پلمپ شده و خروج کامل هرگونه فعالیتی در این زمینه نظارت خواهد شد و امید است با همکاری شهروندان و اهتمام دستگاه های اجرایی مرتبط بتوان نتایج خوب و پایداری را در این زمینه شاهد بود.

 
آدرس کوتاه :